Питання захисту прав дітей знаходиться на контролі у влади

Дата: 26.06.2019 14:06

25 червня перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик провела засідання комісії з питань захисту прав дітей  при Чорнобаївській РДА.

На розгляд комісії винесено чотири  питання, що стосувались захисту прав та інтересів малолітніх дітей та потребували колегіального вирішення, а саме  три  питання щодо доцільності (недоцільності) позбавлення батьківських прав громадян, які злісно ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків та питання про доцільність встановлення опіки за заявою опікуна над неповнолітньою дитиною.

У роботі комісії взяли участь сільський голова села Першотравневе Руслан Римський та сільський голова села Старий Коврай Анатолій Савченко.

Комісією розглянуто матеріали справ, заслухано учасників засідання та запрошених після чого членами комісії, шляхом голосування, було прийнято відповідні рішення по справах виключно в інтересах дітей.

За інформацією відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату Чорнобаївської райдержадміністрації