В Чорнобаївському районі відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників

В змаганнях взяли участь всі школи району. За умовами заходу, команди загальноосвітніх навчальних закладів району змагалися за найвищі оцінки у конкурсах: «Візитка», «Домашнє завдання» та «Конкурс авторської пісні». Всі команди продемонстрували добрі знання і майстерно втілили свої задуми під час виступів.

За результатами виступів команд, журі визначило переможців. І місце посіла команда Веселохутірського НВК, ІІ місце виборола  команда – Великоканівецького  НВК, і ІІІ місце зайняла Чорнобаївська ЗОШ №2.

Фестиваль проводився з метою пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій та зацікавлення дітей до професії рятувальника.

За інформацією сектору ДСНС Чорнобаївського району