Першість Чорнобаївського району з волейболу серед жіночих команд 2019 року

Дата: 04.03.2019 13:25

2 березня в Чорнобаївському районному спортивному комплексі відбулася традиційна першість району з волейболу серед жіночих команд 2019 року, присвячена Міжнародному жіночому дню, в якій взяли участь 4 найсильніші команди Чорнобаївщини  із Старого Ковраю, Лукашівки, Лящівки та Чорнобаю.

Жіночий турнір з волейболу започаткований та проводиться на передодні Міжнародного жіночого дня ще з 2001 року. Першим переможцем була команда селища, Чорнобай, яка більше десяти років поспіль з 2001 по 2011 була володарем кубку, проте згодом набралися досвіду спортсменки з Лящівки,  які перемагають з останні сім років.

- Даний турнір є потужним кроком до популяризації та розвитку цього виду спорту, пропаганди здорового способу життя та гарною нагодою привітати та вшанувати прекрасне жіноцтво, - звернувся до учасниць змагань очільник району  Сергій Джоболда,  -   Ви  найдорожче, що є в житті чоловіків. Берегині роду людського і родинного вогнища, Ви передаєте з покоління в покоління традиції духовності, культури, відданості сім’ї та рідному краю, Ви прикрашаєте світ красою і даруєте натхнення, - та побажав всім жінкам весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові!

Щирі слова  вітань та побажань учасницям турніру було  адресовано директором СТОВ «Агроко»  Володимиром Тарандушкою.

Гарним подарунком учасницям турніру став виступ Народного танцювального колективу «Фієста», керівник Лариса Тріандафіліді.

Далі глядачі були свідками справжнього волейболу, з сильними подачами та розіграшами. Всі присутні отримали задоволення від гри та масу позитивних емоцій.

Результати першості:

4

Старий Коврай

1

Судейською колегією були відзначені кращі гравці в своїх командах: Альона Клименко (Лящівка), Діана Чередніченко (Старий Коврай), Анастасія Олексієнко (Лукашівка), Валентина Лях (Чорнобай).

Команда-переможець нагороджена перехідним кубком, дипломом І ступеня та медалями, призери – дипломами та медалями відповідних ступенів.

Всі команди отримали грошові премії, усі учасники першості отримали у подарунок косметичні набори та квіти від спонсорів турніру приватного підприємства «Імперіал  Плюс» торгова марка «Сладосвіт» та СТОВ «Агроко».