Вже 11 діб долають стихію на Чорнобаївщині

Станом на 12 липня  аварійні бригади енергетиків продовжують відновлювати енергопостачання в районі. На об’єктах  працює 11 бригад в складі 54 осіб  та 19 одиниць техніки: 5 бригад працює - в Богодухівці, 3 бригади – в Чорнобаї, інші - в Мар’янівці, Новому Житті та Тарасівці. Заплановано до кінця тижня відновлення всіх повітряних ліній по району.

Залишаються поодинокі споживачі електроенергії, у яких відсутні лічильники електрообліку, що є основною проблемою для повного відновлення електроенергії в їх домоволодіннях. Районні електромережі потребують 40 комплектів для їх відновлення. В обленерго пообіцяли придбати дані комплекти та передати на Чорнобаївські районні електромережі.

Вчора управлінням газового господарства відновлено газопостачання до шести  домоволодінь, залишилось відновити ще в чотирьох – по одному в Красенівці та Богодухівці і два в Чорнобаї, роботи продовжуються і до кінця тижня мають бути завершені.

Сьогодні прибула на допомогу бригада покрівельників  з Тального  на відновлення покрівлі  центральної районної бібліотеки.

Рятувальники районного сектору УДСНС проводитимуть  роботи по обрізці аварійних дерев на території центральної районної лікарні, тут же виконуватимуться роботи по гідроізоляції приміщення дизельної.

У всіх селах та районному центрі ведуться роботи по відновленню та гідроізоляції приміщень соціальної сфери, в   приватному секторі   населення     відновлює покрівлі та будівлі своїми силами.

За інформацією відділу організаційної роботи,                                                                                                                                           інформаційної діяльності   та звернень громадян                                                                                                                                                             апарату райдержадміністрації