A A A K K K
для людей з вадами зору
Чорнобаївська районна державна адміністрація
Черкаська область, Чорнобаївський район

«Головне, щоб люди були креативними, слідували сучасним тенденціям та використовували в роботі нові он-лайн-сервіси», - відзначив в. о. Голови ДСЗУ Валерій Ярошенко під час перебування на землі Тараса та Богдана

Дата: 15.02.2019 13:15
Кількість переглядів: 439

Фото без опису

Після відвідування з робочим візитом Золотоніщини, в. о. Голови Державної  служби зайнятості Валерій Ярошенко продовжив роботу в регіоні і ознайомився з діяльністю фахівців Черкаського міського центру зайнятості. Директор міського центру зайнятості Оксана Щербак презентувала діяльність закладу, розповіла про напрямки взаємодії з місцевими роботодавцями задля  створення нових робочих місць та сприяння зайнятості населення. Окрему увагу вона звернула на злагоджені дії фахівців центру щодо ефективності підбору роботи клієнтам служби зайнятості саме в пошуковий період.Фото без опису

Також очільник служби зайнятості індивідуально поспілкувався з працівниками новоутвореного відділу рекрутингу. Він відзначив адресну роботу з місцевими роботодавцями, спрямовану на швидкий та якісний підбір персоналу, націлив на максимально розширений пошук претендентів, використовуючи додаткові джерела людських ресурсів, не тільки з числа зареєстрованих безробітних, але й незайнятого населення.

Фото без описуУ ході візиту також відбулася зустріч з представниками влади, об’єднання організації роботодавців, профспілок, освіти, керівниками потужних підприємств міста КП «Черкасиелектротранс», ПАТ «Азот», ДПНВК «Фотоприлад» та ТОВ «Ходак». Між сторонами були обговоренні подальші шляхи співпраці та сприяння зайнятості населення міста.

Конструктивним було спілкування Валерія Ярошенка з представниками провідних мас-медіа Черкащини, які отримали можливість з перших уст дізнатися про актуальні питання стану ринку праці України, шляхи підвищення рівня зайнятості громадян та особливості соціально-економічного розвитку регіону.Фото без опису

«Одним із шляхів подолання дисбалансу на ринку праці, насамперед, є цілеспрямована та ефективна профорієнтаційна робота серед молоді та батьків. І тут головну роль повинні відіграти фахівці з профорієнтації. Головне, щоб ці люди були креативними, слідували сучасним тенденціям та використовували в роботі нові он-лайн-сервіси», - наголосив Валерій Ярошенко.

Фото без описуОдним із приємних і цікавих заходів було підведення підсумків обласного конкурсу відеороликів «Світ професій: дитячими очима», який проводився з метою сприяння гармонійному розвитку учнів, їх творчій самореалізації, підтримки намірів щодо майбутньої професійної діяльності. Відзначення дітей-переможців та вручення їм подарунків відбулося завдяки роботодавцям. Участь у конкурсі взяли всі бажаючі учні закладів загальної середньої освіти області за двома віковими групами – 8-9-х класів та 10-11 класів. З майже 150 конкурсних робіт було обрано 44 найкращих, що взяли участі у регіональному етапі. Конкурсною комісією було визначено 10 переможців, які найталановитіше розкрили майбутню професію. При врученні школярам нагород Валерій Ярошенко відзначив: «На сьогодні вища освіта – не панацея для населення, роботодавцям потрібні кваліфіковані працівники робітничих професій».Фото без опису

Водночас відбулася розширена нарада обласної служби зайнятості за участю Валерія Ярошенка. На заході було проаналізовано роботу обласної служби зайнятості, окреслено пріоритети на перспективу, зосереджено увагу на максимальному використанні впроваджених в роботу служби сучасних підходів. Головним на його думку в цьому є ефективна організація інформаційно-роз’яснювальної роботи серед широких верств населення. Робота повинна бути спрямована від масових до індивідуальних форм.

Фото без опису

Запровадження інституту кар’єрного радника за словами очільника служби зайнятості є першим етапом трансформації служби зайнятості як провайдера на ринку праці. «Ми повинні створювати відповідний бренд служби зайнятості, який в подальшому сформує позитивний імідж служби як сервісного майданчика з надання послуг клієнтам. Такий образ установи сприятиме усвідомленому ставленню громадськості до служби зайнятості як такої, що не тільки виплачує кошти по безробіттю, але й надає якісні соціальні послуги. Пріоритетом в діяльності служби зайнятості повинно стати максимальне охоплення послугами починаючи від школярів до роботодавці», - підкреслив Валерій Ярошенко.

За словами директора Черкаського обласного центру зайнятості Григорія Дендемарченка «У своїй роботі ми враховуємо вимоги часу та першочерговість у вирішенні завдань, плануємо удосконалювати роботу обласної служби зайнятості, впроваджувати в її діяльність інститут єдиного куратора для безробітних – кар‘єрного радника, вивчати локальні ринки праці для реалізації відповідних заходів щодо їх розвитку, розширювати профорієнтаційні послуги з використанням сучасних інформаційних технологій, впроваджувати в роботу нові електронні сервіси та сприяти зменшенню дисбалансу на ринку праці шляхом організації професійного навчання безробітних, зокрема більш активно залучати до навчання безробітних в мережі навчальних закладів державної служби зайнятості. Всі ці пріоритетні напрямки діяльності направлені на вирішенні головної нашої мети, яка стоїть перед службою зайнятості – забезпечення роботою мешканців Черкащини та вирішення кадрових питань роботодавців регіону».

Наприкінці заходу учасники обмінялися думками. Очільник служби надав індивідуальні консультації щодо організації роботи, враховуючи її специфіку в місті, районі, селищі.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь