Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Відбулося засідання комісії з питань перегляду та приведення у відповідність до чинного законодавства нормативно-правових актів районної державної адміністрації

Переглядів: 343

 

   

    5 вересня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Оксани Брагінець відбулося засідання комісії з питань перегляду та приведення у відповідність до чинного законодавства нормативно-правових актів районної державної адміністрації.

    У засіданні взяли участь провідний спеціаліст відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Ірина Гардубей, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Любов Лисенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

    Як зазначила Любов Лисенко, юридичним відділом апарату райдержадміністрації було переглянуто розпорядження райдержадміністрації за ІІ квартал 2018 року. Всього переглянули 62 розпорядження. В результаті перегляду встановлено 1 розпорядження, яке втратило чинність та 14 розпоряджень, термін дії яких вичерпано.

    Про перегляд розпоряджень райдержадміністрації та приведення їх у відповідність до Конституції України та чинного законодавства також доповіли  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

   В свою чергу Ірина Гардубей подякувала за співпрацю в підготовці та проведенні державної реєстрації розпоряджень райдержадміністрації та наголосила керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації подавати переліки прийнятих наказів до 5 числа кожного місяця.

    За результатами проведення комісії було прийнято ряд рішень. Зокрема, юридичному відділу апарату райдержадміністрації провести перегляд нормативно-правових актів за III квартал 2018 року та приведення їх у відповідність до Конституції України та чинного законодавства, відділу економіки райдержадміністрації підготувати проекти розпоряджень про визнання такими, що втратили чинність від 19.04.2005 № 77 «Про утворення робочої групи райдержадміністрації з питань приведення у відповідність до вимог чинного законодавства пасажирських перевезень» та від 10.11.2011 №231 «Про внесення змін до розпорядження райдержадміністрації від 19.04.2005 № 77».

« повернутися до списку новин