Загальні збори громадян Великобурімської територіальної громади

Дата: 17.03.2017 13:00

17 березня голова районної державної адміністрації Сергій Джоболда, заступник голови районної ради Анатолій Нужний та депутат обласної ради, керівник місцевого господарства  Сергій Лихошерст  побували на загальних зборах громадян Великобурімської територіальної громади.

Сільський голова Валерій Писаренко прозвітував  про свою діяльність за 2016 рік.

Голова районної державної адміністрації Сергій Джоболда у своєму виступі розповів про стан справ в районі та окреслив основні напрямки програми економічного та соціального розвитку району на 2017 рік. Мешканці громади підіймали питання добровільного об’єднання територіальних  громад, питання пільгового перевезення, а також висловили побажання щодо збереження Чорнобаївської районної центральної лікарні  у зв'язку з створенням госпітальних округів в районі.

Сергій Джоболда охарактеризував переваги добровільного об’єднання громад, яке дасть змогу залучити додаткові державні кошти на розвиток соціальної сфери громади, покращити надання адміністративних послуг. Та запевнив жителів села, що закриття загальноосвітніх та медичних закладів не буде.

Депутат обласної ради, керівник місцевого господарства  Сергій Лихошерст прозвітував про свою роботу за 2016 рік та наголосив на створенні однієї великої, спроможної територіальної громади в межах району.

Всі пропозиції мешканців територіальної громади будуть враховані в роботі районної державної адміністрації та реалізовані в межах чинного законодавства.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян