Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

На Чорнобаївщині продовжують розвивати зимові види спорту

Переглядів: 363

    Днями, на крижаний майданчик смт Чорнобай, який вже встигли випробувати жителі селища,  в  рамках проекту “Здоровим і спортивним бути модно” завітали гості – віце-президент  Національного олімпійського комітету України, голова фонду «Рідна країна» Микола Томенко та голова фонду «Рідна країна» Черкащини Володимир Гресь.

    

    До присутніх звернувся завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Авраменко, побажав присутнім веселих зимових розваг, запросив всіх бажаючих безкоштовно в цей день скористатися ковзанами спортивного комплексу та відвідати каток.

    Микола Томенко продовжуючи підтримувати розвиток спорту на своїй малій Батьківщині подарував районному спортивному комплексу ковзани та вручив директорові ДЮСШ Анатолію Снітко відзнаку «Золота тарілка» за виховання молодих зірок спорту. – Проблемою маленьких сіл та містечок є те, що діти не знають чим зайняти себе взимку, я розумію це, адже сам виріс в селі, тому за доброю традицією я допомагав та допомагатиму розвитку зимових видів спорту на Чорнобаївщині, – зауважив Микола Володимирович.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації« повернутися до списку новин