Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади державної служби

Переглядів: 358

    22 березня в Чорнобаївській райдержадміністрації відбувся конкурс на заміщення вакантної посади державноЇ служби категорії "В" – головного спеціаліста сектору цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами (запобігання та виявлення корупції) райдержадміністрації. Конкурс проводився відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 та  складався з 2 етапів: проходження тестування та проведення співбесіди.

    На початку заступник Голови конкурсної комісії – керівник апарату райдержадміністрації Оксана Брагінець ознайомила усіх учасників із правилами проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади.

    У конкурсі на зайняття вакантної посади взяли участь 2 кандидати. За результатами тестування до другого етапу конкурсу – співбесіди був допущений один кандидат, який набрав прохідний бал при проходженні тестування. Результати конкурсу будуть оприлюднені після підписання протоколу засідання конкурсної комісії для відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорій "Б" і "В".

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

райдержадміністрації

« повернутися до списку новин