20 червня проведено перевірку 4 закладів торгівлі у селі Тимченки

Дата: 20.06.2017 12:54

В магазині Моцак Н.І. забезпечено зберігання продуктів, відповідно до санітарних вимог, на всі продукти є в наявності супровідні документи. Працівниками пройдені медичні огляди. Продуктів з простроченими термінами реалізації не виявлено.

В кафе Білика І.М. «У кума» забезпечено дотримання санітарних вимог, зберігання продукції. Кафе в достатній кількості забезпечено прибиральним інвентарем, промаркуване  та використовується за призначенням.

В магазині «Наш магазин» Пістун В.В. працівниками не в повному обсязі пройдені медичні огляди. Не вся продукція має відповідне маркування.

На момент перевірки в барі Пістун В.В. працівник не мала санітарної книжки. Риба сушена була без відповідного етикування та супровідних документів.

В с.Москаленки обстежено 5 закладів торгівлі.

В магазині Чорнобаївського РайСТ забезпечено зберігання продуктів, відповідно до санітарних вимог, на всі продукти є в наявності супровідні документи. Продуктів з простроченими термінами реалізації не виявлено.

В магазині Нестерко І.В. відсутні медичні книжки працівників, дезінфікуючий засіб. Деякі продукти зберігаються в ящиках на підлозі. Не вся продукція має відповідне маркування. Риба сушена та в’ялена без відповідного етикування та супровідних документів.

Підприємцю Балюрі А.І., яка в кафе «Тополя» крім продажу пива, алкогольних напоїв та супутніх до них продуктів, займається випічкою, рекомендовано пройти в повному обсязі медичний огляд, забезпечити заклад відповідним дезінфікуючим засобом, промаркувать обладнання, інвентар.

В магазинах «Меркурій» Тараненко Н.С. та «Лідія» Пащенко Л.І. на момент перевірки відсутні медичні книжки працівників, дезінфікуючий засіб. Не вся продукція має відповідне маркування. Забезпечено зберігання продуктів, відповідно до санітарних вимог, на всі продукти є в наявності супровідні документи. Продуктів з простроченими термінами реалізації не виявлено.

За інформацією відділу економіки