До Дня Конституції в Ірклієві пройшов молодіжний турнір із футболу

Дата: 30.06.2018 12:53

27 червня на футбольному  полі Ірклієва пройшов молодіжний турнір з футболу, присвячений Дню Конституції України. На змагання прибули футбольні команди із Богодухівського, Лукашівського, Мельниківського НВК та Іркліївської ЗОШ.

Зі словами вітання до учасників турніру звернувся голова Чорнобаївської райдержадміністрації Сергій Джоболда.

- Обов’язок кожного українця знати і поважати Конституцію України, примножувати українські традиції та бути гідними громадянами своєї країни, рідного краю, – зазначив Сергій Миколайович та побажав учасникам турніру спортивних успіхів та перемоги.

• Фото без описуФото без опису

Заступник голови Іркліївської громади Ольга Гриценко привітала всіх зі святом та зауважила, що районна влада та органи місцевого самоврядуванням спільно сприяють патріотичному вихованню молодого покоління на традиціях рідного краю.

На турнір завітала і депутат обласної ради, член  Національної спілки письменників України Валентина Коваленко. Вона подарувала кожному учаснику турніру Конституцію України та авторські книги.

У чесній та завзятій боротьбі кубок переможця турніру  виборола футбольна команда Лукашівського НВК. ІІ місце посіли господарі турніру, юні футболісти Іркліївської ЗОШ, IIІ місце у Богодухівського НВК.

У номінації «Кращий нападник» відзначено Валентина Депутата з Лукашівського НВК, в номінації «Кращий захисник» – Миколу Олійника з Мельниківського НВК, в номінації «Кращий воротар» - Володимира Горбаня з  Богодухівського НВК, «Наймолодший учасник турніру» - Владислав Гайша, учень 4 класу Іркліївської ЗОШ.

Олександр Юхно, член виконкому Іркліївської громади й засновник турніру, нагородив  переможців дипломами та медалями за І-ІІІ місця, вручив цінні подарунки (тенісні набори, книги, м’ячі) від гостей свята, районної державної адміністрації та Іркліївської  територіальної громади.

По закінченню церемонії нагородження, учасників заходу пригощали козацькою кашею.