Конкретні справи для добробуту людей

Дата: 06.12.2017 12:51

Нещодавно голова райдержадміністрації Сергій Джоболда разом з представником  народного депутата  України Володимира Зубика  Ларисою Малковою побували в територіальних громадах Чорнобаївського району, де оглянули оновлені заклади соціальної сфери,  на ремонт яких були освоєні  кошти державного бюджету, виділені  завдяки особистому сприянню народного депутата.

Було оглянуто капітальний ремонт Красенівського  ФАПу, на ремонт якого освоєно 100 тис грн. При розмові завідуюча ФАПом Людмила Кот наголосила на кардинальних змінах в закладі після ремонту, - жителі села Красенівка, які тут лікуються  приємно вражені масштабами та якістю проведених робіт.

Виділена сума державних коштів на проведення ремонтних робіт в закладах «Чорнобаївського ЦПМСД» становить 1 млн 100 тис грн.  На сьогодні продовжується робота по проведенню капітальних ремонтів медичних закладів первинної ланки сільської медицини лікарських амбулаторій, ФАПів.

Сергій Джоболда разом із  представником  депутата  також побували у Васютенській та Вереміївській амбулаторіях,  де оглянули приміщення після ремонту.

Цього ж дня було оглянуто ремонти із заміною вікон в районному будинку культури, дитячому навчальному закладі  «Вишенька» та Чорнобаївській ЗОШ I-III ступенів.

Завдяки фінансовим вкладенням з державного бюджету оновилися заклади культури Чорнобаївського району, в тому році на заміну вікон в Чорнобаївському районному будинку культури виділено суму 196 233 грн.

На встановлення енергозберігаючих вікон у дошкільному навчальному закладі «Вишенька» та Чорнобаївській ЗОШ I-III ступенів з державного бюджету було виділено 400 тис грн.

Очільник району та Лариса Малкова побували  в Жовнинському НВК оглянули капітальний ремонт закладу, де  вже завершуються   роботи по укріпленню будівлі Жовнинського НВК, на що було залучено кошти з державного (150тис грн.), обласного (350 тис грн.) та районного бюджету (390тис грн) на загальну суму  890 тис грн.

Допомога дітям, навчальним закладам – найкраще капіталовкладення у майбутнє. На сьогодні повністю освоєно кошти на заміну вікон, ремонти приміщень, даху, придбання меблів на суму 2 млн  639 тис  грн у закладах освіти: Васютинському НВК  (200 тис  грн), Жовнинському НВК (150 тис. грн), Кліщинському НВК (150 тис грн), Красенівському НВК (200 тис грн), Крутьківському НВК (200 тис  грн), Степівському НВК (150 тис  грн), Лукашівському НВК (250 тис  грн), Староковрайській ЗОШ (200 тис  грн), Тимченківському НВК (200 тис  грн), Малоканівецькій ЗОШ (150 тис  грн), Скородистицькій ЗОШ (100 тис  грн), Лихолітському  НВК (89 тис  900 грн), Мельниківському НВК (200 тис  грн),  Малобурімській ЗОШ(200 тис грн), Новожиттівському НВК (150 тис  грн), Жовнинський НВК (50 тис грн).

В 2016 році з державного бюджету місцевим бюджетам виділено субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій 2 млн  950 тис грн, а  в 2017 році  район  отримав  8 млн 016 тис 400 грн, що в 2,7 рази більше ніж торік, які направлені на оновлення закладів соціальної сфери в територіальних громадах  району.

Приємно, що заклади соціальної сфери оновлюються, стають сучасними, а навчання, виховання та лікування в них – комфортним.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації