Селище Чорнобай відзначило свій день народження

Дата: 25.09.2017 12:00

В суботу, 23 вересня селище відсвяткувало свій черговий день народження.

У святкуванні Дня селища,  яке проходило в рамках відзначення 361-ої річниці від дня його заснування, взяла участь заступник голови районної державної адміністрації Валентина Стилик.

– День селища – це не просто одна з чергових хронологічних міток у його історичному літописі. Чорнобай – це наш спільний дім, селище славної історії та прекрасних традицій. В Чорнобаї зосереджена майже вся районна інфраструктура, яка дає можливість забезпечувати роботою спеціалістів у різних галузях. І хочеться щоб у перспективі до нас приходили інвестиції – а це нові робочі місця. Отже основним завданням влади є залучення інвестицій в соціально-економічну сферу, – звернулася до гостей свята Валентина Стилик та подякувала чорнобаївцям за самовіддану працю за любов та вірність рідному селищу, за значний внесок у розвиток та добробут  районного центру  всім, хто не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, селище.

Знаком народної пошани «За заслуги перед громадою» нагороджений олімпійський чемпіон Андрій Хіміч – український спортсмен з веслування на каное, заслужений майстер спорту, заслужений тренер УРСР. За досягнення у спорті був нагороджений медалями «За трудову доблесть» та «За трудову відзнаку».

За значний внесок у соціально-економічний розвиток Чорнобаївської громади жителі територіальної громади були відзначені подяками до дня селища від районної державної адміністрації, а саме:

– СТОВ «Агроко» (генеральний директор Володимир Тарандушка);

– ПП «Імперіал-плюс» (генеральний директор Андрій Панов);

– ПрАТ «Чорнобай-птиця» (директор Тарас Майсюра).

За активну громадську позицію та участь у розбудові селища подяки отримали Анатолій Рудь, Віталій Труш та Анатолій Гичка.

Багато добрих щирих слів було сказано на адресу жителів селища від селищного голови Алли Мірошниченко та депутата обласної ради Романа Буданцева.

Під час заходу гості свята мали змогу насолодитися виступами  учасників художньої самодіяльності селищного будинку культури та школи мистецтв.

Подарунком жителям та гостям селища став виступ гурту «Аква Віта» від депутата районної ради Костянтина Тітаренка.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації