Про подання проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку говорили на нараді в РДА

Дата: 10.12.2018 12:46

Для участі у відборі проектів, які можуть фінансуватися за рахунок ДФРР у 2018 році на онлайн-платформі Міністерства регіонального розвитку було зареєстровано 3 проекти: реконструкція Чорнобаївської районної бібліотеки, реконструкція частини даху Чорнобаївського районного будинку культури, капітальний ремонт системи опалення та встановлення модульної котельні Москаленківського СБК.

Комісією було розглянуто зареєстровані проекти, оцінено, проте проекти отримали низькі бали.

Начальник відділу економіки райдержадміністрації Ірина Вовк зазначає, що для участі у відборі проектів, які можуть фінансуватися за рахунок ДФРР у 2019 році зареєстровано 14 проектів.

По відділу освіти – 5 проектів:

- капітальний ремонт даху Москаленківського НВК – 817,50 тис.грн;

- реконструкція з утепленням будівлі дитячого садка Богодухівського НВК – 2122,9 тис.грн;

- реконструкція з утеплення ЗОШ №1 та Чорнобаївської гімназії – 6413,6 тис.грн;

- придбання шкільних автобусів для Великобурімської ЗОШ та Вереміївського НВК – по  1850 тис.грн.

Управлінням агропромислового розвитку зареєстровано 3 проекти:

- заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Іркліїй в адміністративних межах Чорнобаївської селищної ради - 4,2 млн грн;

- реконструкція очисних споруд господарсько-побутових стічних вод в смт. Чорнобай- 15,2 млн грн;

- облаштування Васютинського дендрологічного парку «Перлини Чорнобаївського краю» - орієнтовно 1,5 млн грн.

По медичних закладах:

- капітальний ремонт приймально-діагностичного відділення Чорнобаївської ЦРЛ  – 3500,3 тис.грн;

капітальний ремонт даху Богодухівської сільської лікарської амбулаторії – 1157,7 тис.грн;

- капітальний ремонт (утеплення фасаду) головного корпусу стаціонарного відділення Чорнобаївської ЦРЛ  – 3923,0 тис.грн;

- капітальний ремонт жіночої консультації з облаштуванням мамографічного кабінету в приміщеннях КЗ «Чорнобаївський ЦПМСД»  – 1896,5 тис.грн.

Також подано на конкурс реконструкцію частини будівлі Чорнобаївського районного спортивного комплексу (приміщення басейну з улаштуванням альтернативних джерел електроенергії), зокрема встановлення на даху сонячних колекторів для нагрівання води та сонячних батарей для вироблення електричної енергії для власного споживання загальною вартістю близько 10,7 млн грн.

Проте, відповідно до змін до постанови, визначено мінімальну кошторисну вартість проектів: 5 млн грн – для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт), та 1 млн грн – для інших проектів.

Тому, комісією облдержадміністрації прийнято рішення, про те, що проекти, які не відповідають вимогам постанови не будуть розглядатися.

В зв’язку з цим проекти, які не відповідають вимогам постанови, підлягають видаленню.

По тих проектах, які залишаються, необхідно провести роботу по наповненню необхідною документацією – це заповнення анкет відповідно до проектно-кошторисної документації, скан-копії самої ПКД та ряд інших документів.

– Відділу економіки райдержадміністрації, управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації необхідно завершити наповнення проектів, зареєстрованих для участі у відборі проектів, які можуть фінансуватися за рахунок державного фонду регіонального розвитку у 2019 році, – по закінченню наради дав доручення очільник району.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації