29 березня відбулось засідання Громадської ради при Чорнобаївській райдержадміністрації

У засіданні взяли  участь голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, начальник відділу економіки райдержадміністрації Ірина Вовк  та начальник фінансового управління райдержадміністрації Олександр Таранушенко.

В ході засідання розглянуто пріоритетні напрямки соціально-економічного розвитку району, обговорено деякі питання розвитку  фізичної культури та об’єднання територіальних громад.

Під час спілкування з членами Громадської ради Сергій Джоболда наголосив на необхідності участі Громадської ради в подальшому роз’ясненні   об’єднання територіальних громад Чорнобаївщини та економічного обґрунтування механізму їх формування.

Також були розглянуті звернення жителів смт Чорнобай до Громадської ради з метою роз’яснення та сприяння у вирішенні тих чи інших питань.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації