Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

9 серпня, відповідно до затвердженого графіку, заступник голови районної державної адміністрації Валентина Стилик провела виїзний прийом громадян в селі Франківка

Переглядів: 239

 

   

    Одним із дієвих інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів  району є проведення виїзних прийомів громадян.

    Зустрівшись з сільським головою Геннадієм Романенком, Валентина Борисівна розглянула та обговорила актуальні питання соціально-економічного розвитку Фанківської  територіальної громади. Зокрема питання роботи водогону в селі Бакаєво, забезпечення водою жителів села Франківка, виплати нецільової благодійної допомоги постраждалим від буревію 1 липня жителям громади,  проведення ремонту доріг в селі Франківка, на які з сільського бюджету передбачено 210 тис грн.

    Щодо виплати постраждалим від негоди жителям громади нецільової благодійної допомоги то до комісії сільської ради на даний час надійшло 58 заяв на суму біля 80 тис грн. Зазначимо, що з районного бюджету на дані цілі  Франківській територіальній громаді виділено 60 тис грн.

    В ході робочої поїздки Валентина Борисівна  спільно з сільським головою оглянули Франківський НВК, в якому на разі продовжуються косметичні ремонти приміщення.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації« повернутися до списку новин