Турботливого піклування потребує кожна дитина

Дата: 29.03.2019 12:27

28 березня перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Стилик провела засідання комісії районної державної адміністрації з питань захисту прав дитини

На порядок денний було винесено 5 питань:

-  про розгляд клопотання Черкаського районного відділу державної виконавчої служби ГТУ юстиції у Черкаській області щодо надання дозволу органу опіки та піклування на реалізацію майна, житлового будинку.

- про розгляд заяви щодо надання дозволу органу опіки та піклування на дарування ½ частини житлового будинку.

- про доцільність встановлення опіки  та призначення опікуном,  над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

- про розгляд заяви громадянки щодо повернення їй малолітніх дітей.

- про затвердження індивідуальних планів соціального захисту, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Підготовлені матеріали вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, надані всі необхідні, згідно чинного законодавства, документи для їх розгляду, заслухані заявники, відповідачі та запрошені.

Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглянула  питання та прийняла виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Також були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик акцентувала увагу на посилення контролю з боку соціальних служб за здійсненням заходів по захисту прав дітей та зазначила, що особливу увагу треба приділити дітям позбавленим батьківського піклування, які потребують особливого догляду.

За інформацією відділу організаційної роботи,                                                                             інформаційної діяльності та звернень громадян апарату РДА