Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Вихованці РЦДЮТ на обласному  конкурсі  дитячої творчості здобули призові місця

Переглядів: 341

    Черкаський обласний Центр допомоги учасникам АТО,  громадська організація «МЕЖА.ЮА» та Черкаський осередок національної спілки майстрів народного мистецтва України  організували та провели  обласні  конкурси  дитячої творчості «Захисники Вітчизни – гордість України» (до Дня  Захисника України) та  «Єдина родина – сильна Україна» (до Дня Соборності).

    Чорнобаївський район представляли вихованці зразкового гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Юний художник» районного Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Ольга Стеблина) - Софія Огнівенко та Яна Ткалич. У своїх роботах дівчата змогли передати палку любов до України, символіку, традиції, втілені у великій кількості образів.

    Серед поданих на конкурс «Єдина родина – сильна Україна» 154 робіт кращих обирали  у двох номінаціях: декоративно-прикладне та образотворче мистецтво.  Яна Ткалич стала  володарем диплому за І місце у номінації образотворче мистецтво, а Софія Огнівенко здобула ІІІ почесне місце у номінації декоративно-прикладне мистецтво та приз глядацьких симпатій у конкурсі «Захисники Вітчизни – гордість України».

    Серед тих,  хто нагороджував дітей, були й учасники АТО, зокрема, учасники оборони Донецького аеропорту.

Лялька-оберіг атовцям від гуртківців

 

За інформацією районного Центру дитячої та юнацької творчості« повернутися до списку новин