Чорнобаївські рятувальники здійснили профілактичний рейд щодо попередження пожеж на відкритих територіях

9 березня рейдова група до якої увійшли представники сільської ради, співробітники Чорнобаївського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області та інспекторський склад Управління ДСНС завітали до села Богодухівка

Спілкуючись з місцевими жителями, фахівці Служби порятунку довели селянам статистику надзвичайних подій, які трапилися в районі та привели декілька прикладів займання сухої трави. Співробітники ДСНС наголосили господарям приватних домоволодінь на забороні спалювання минулорічних рештків сухої рослинності та звернулися з проханням бути вкрай обережними з відкритим вогнем.

«Спалюючи рештки сухої трави на городах, присадибних ділянках та інших відкритих територіях не забувайте про небезпеку яку несе в собі неконтрольований вогонь, адже необережне поводження з ним може призвести до трагедії», – наголосив начальник Чорнобаївського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області Олександр Полубєхін.

Під час рейду інспектори ДСНС вручили кожному селянину, з яким вдалося поспілкуватися, листівки з правилами пожежної безпеки.

Рятувальники закликають громадян відмовитись від спалювання сухої трави, листя та інших рослинних залишків! Адже кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й спричинює до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.

За інформацією Чорнобаївського районного сектору

Управління ДСНС у Черкаській області