Увага! Активізовано роботу регіональної робочої групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Засідання регіональної робочої групи проводяться кожну другу
та четверту середу місяця об 11.00 годині, а у разі необхідності негайно реагувати на ситуацію – невідкладно.

Номер гарячої лінії: (0472) 33-52-98, 33-00-27 (Графік роботи:     Понеділок-Четвер 9:00-18.15 год. П’ятниця 9:00-17.00 год. Обідня перерва 13.00 – 14.00 год. Вихідні дні: субота, неділя). Адреса для довідок: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, каб. № 244.