В області закликали готувати проекти ДФРР відповідно до нових вимог

Дата: 24.10.2018 12:23

Вступили в дію принципові зміни в підході до відбору проектів, які втілюються коштом Державного фонду регіонального розвитку. Дотримуватися мінімальної вартості при підготовці проектів на 2019 рік закликав директор Департаменту регіонального розвиту ОДА Роман Карманнік.

Нині мінімальна кошторисна вартість для проектів з будівництва становить 5 млн грн та 1 млн грн – для інших проектів. Це дозволить реалізувати масштабні ініціативи, а не витрачати кошти на «ремонтні» проекти.

– Наразі із зареєстрованих проектів від Черкащини на порталі Держфонду на 2019 рік фактично немає таких, які б відповідали встановленим вимогам, – каже посадовець. – Зокрема із понад сотні поданих проектів готові до оцінювання 10, із них лише 5 відповідають фінансовим обмеженням. Тому закликаю суб’єктів подання готувати та оперативно надавати проекти ДФРР з урахуванням нинішніх вимог і з урахуванням Стратегії розвитку регіону-2020.