Сергій Джоболда провів особистий прийом громадян

Дата: 12.04.2018 12:18

Голова райдержадміністрації надав  жителям району відповідні роз’яснення та рекомендації  спільно з начальником відділу в Чорнобаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Юрієм Петренком, заступником директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорнобаївського району Людмилою Баль, начальником  Чорнобаївського відділення Золотоніської  об’єднаної податкової інспекції  Головного Управління  Державної фіскальної служби у Черкаській області Людмилою Рожко, Богодухівським сільським головою Іриною Олашин.

Говорили  про правомірність здійснення реєстраційних дій по земельних ділянках, сплаті за оренду земельних ділянок, працевлаштування.

Під час прийому Сергій Джоболда дав доручення відповідним структурам з метою подальшого вирішення означених питань.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації