Актуально для тих хто надумав змінити прізвище, власне ім’я !!!

Дата: 01.08.2017 12:17

Постановою Кабінету Міністрів України від 04.07.2017 року № 477 внесені зміни до Порядку розгляду заяв про зміну імені (прізвища, власного імені, по батькові) фізичної особи (далі - Порядок), затвердженого Постановою КМУ від 11.07.2007 року № 915.

Отже, звертаємо Вашу увагу, що у зв'язку із внесенням змін до Порядку розгляду заяв про зміну імені (прізвища, власного імені, по батькові) фізичної особи при прийнятті заяв на зміну імені основним документом, що посвідчує особу 14-16-річного віку є паспорт громадянина України. Пункт 3 Порядку, а саме норму, де зазначено свідоцтво про народження та довідка з місця проживання, виключено. Для осіб 14-річного віку видається паспорт громадянина України у формі ІD. При цьому свідоцтво про народження до заяви про зміну імені подається на загальних підставах (пункт 4 Порядку).