Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Районний проект «Свобода»

Переглядів: 391

    За ініціативи та підтримки районної державної адміністрації та громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону смт Чорнобай та Чорнобаївського району навесні 2017 року  стартував  районний учнівський проект «Свобода», який присвячений Дню Конституції України.

    У рамках реалізації завдань проекту проведено районні конкурси малюнків, які  були присвячені  подіям  на Майдані та  захисникам України.

    З 19 червня переможці конкурсів розпочали наносити спільне декоративне панно на стіну, підготовлену Чорнобаївським районним споживчим товариством.

    Переможці проекту: Марія Петренко, Сніжана Аністратенко та Аліна Мурав’я (учениці Чорнобаївської ЗОШ І-ІІІ ст.№1), Яна Ткалич та Софія Огнівенко (учениці Чорнобаївської ЗОШ І-ІІІ ст.№2), Олександра Семенова (учениця Чорнобаївської гімназії),  Анастасія Мусійчук (Веселий Хутір) та  Аліна Мосур (Васютинці) з відповідальністю взялися до роботи.

    Керувала творчим процесом керівник зразкового гуртка декоративно-ужиткового мистецтва  «Юний художник» районного центру дитячої та юнацької творчості  Ольга Стеблина.

    По завершенню проекту діти, завдячуючи приватним підприємцям Василю Шведу, Юлії Сосьці, Світлані Вовк та  представникам церкви християн адвентистів 7 дня, які також долучилися до районного проекту, смакували кашею та солодощами. 

 

За інформацією відділу освіти

райдержадміністрації« повернутися до списку новин