Піаністи Чорнобаївської ДШМ побували на III Всеукраїнському відкритому конкурсі піаністів ім. С. Прокоф'єва "Piano.uа"

Дата: 16.04.2019 12:11

Вихідними днями у Києві відбувся III Всеукраїнський відкритий конкурс піаністів ім. С. Прокоф'єва "Piano.uа". У конкурсі взяли участь 134 піансти із 18 областей України, які представляли 60 мистецьких навчальних закладів.

У складі журі конкурсу були заслужені діячі мистецтв України, композитори, лауреати державних та Національних премій України та престижних Міжнародних конкурсів.

Чорнобаївську районну дитячу школу мистецтв представили: Єлизавета Михно в категорії 8-9 років, викладач Алла Пхіденко, фортепіанне тріо викладачів "Парафраз" у складі Олени Лободи, Алли Пхіденко та Людмили Лисенко у категорії Вища ліга 23+.

Боротьба видалася нелегкою, адже рівень конкурсу був досить високим. Голосування відбувалося відкрито та прозоро, кожен учасник відразу міг відстежити свої результати "он-лайн" та порівняти свій виступ з іншими виконавцями.

Єлизавета Михно – отримала заохочувальний диплом III Всеукраїнського відкритого конкурсу піаністів ім. С. Прокоф'єва "Piano.uа", а тріо "Парафраз" нагороджені дипломом лауреата III ступеня.

За інформацією відділу культури і туризму РДА