Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу з відбору соціальних проектів неурядових організацій у 2017 році

Дата: 13.04.2017 12:09

Підстава для оголошення конкурсу – розпорядження обласної державної адміністрації від 30.10.2015 № 547 „Про проведення конкурсу з відбору соціальних проектів неурядових організацій“ зі змінами від 21.04.2016 № 182, від 03.11.2016 № 564, рішення комісії з конкурсного відбору соціальних проектів неурядових організацій(протокол від 02.03.2017 № 4).

Мета та завдання проведення конкурсу – підтримка суспільно-корисної діяльності, направленої на вирішення чи пом’якшення соціальних проблем;
відбір кращих проектів неурядових організацій, спрямованих на розв’язання важливих проблем життєдіяльності області.

НУО – неурядові організації – благодійні фонди чи громадські організації, які незалежні та не підпорядковані урядовим структурам, метою діяльності яких не є: отримання прибутку для його перерозподілу між засновниками, членами чи пов’язаними з ними особами та які внесені до реєстру неприбуткових організацій, що підтверджено податковими органами; захищають інтереси окремих груп людей відповідно до їх статуту.

Кошти проекту – цільова безповоротна фінансова допомога, що надається з обласного бюджету НУО через визначених головних розпорядників бюджетних коштів, шляхом затвердження окремих програм(або в межах існуючих програм) у порядку, визначеному Положенням, відповідно до договору, за яким НУО має здійснити комплекс заходів, виконати роботи чи надати послуги в інтересах третіх осіб, відповідно до цілей та завдань організації, в обсягах, необхідних для реалізації соціального проекту НУО, та які визначені договором.

Перелік пріоритетних напрямів конкурсу (розпорядження облдержадміністрації від 31.03.2017 № 153):
1) навчання проектному менеджменту та підвищення громадянської активності;
2) соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та їх сімей на місцевому рівні;
3) діяльність у сфері культури, туризму, популяризація української мови і народних традицій;
4) популяризація екологічного та енергоефективного способу проживання та господарювання;
5) сприяння становленню та розвитку дітей.

Проекти, які матимуть системний довготривалий ефект, будуть пріоритетними при конкурсному відборі.

Максимально можливі обсяги бюджетного фінансування проектів: сума фінансування кожного поданого проекту за рахунок бюджетних коштів у будь-якому напрямку – до 100,00 тис. грн.

Вимоги до організацій, що можуть подавати проекти на конкурс: організація має бути юридичною особою з неприбутковим статусом; сфера діяльності організації має включати територію Черкаської області; сфера діяльності організації має відповідати пріоритетам конкурсу.

Комісія не розглядає проекти, подані від політичних партій, профспілкових та релігійних організацій.
Проектні заявки не повинні приймати участі в інших конкурсах.

НУО, що отримала кошти проекту, не має права використовувати їх поза цільовим призначенням, а саме: на ведення прибуткової діяльності, на придбання основних засобів (меблі, оргтехніка, комп’ютери) та іншого обладнання, оплату комунальних послуг та оренду офісу НУО (якщо він не використовується під заходи соціального проекту), виплату заробітної плати членам НУО та інші витрати, пов’язані з їх утриманням та функціонуванням.

Вимоги до форми подання проектів
    Для участі в конкурсі НУО подають на реєстрацію секретарю комісії в паперовому та електронному вигляді:
заявку на участь у конкурсі з відбору соціальних проектів НУО разом із реєстраційною карткою; описом проекту; кошторисом; інформацією про діяльність НУО обсягом до двох друкованих сторінок; за наявності інформацією про партнерські організації, залучені до реалізації проекту, листами підтримки за встановленою формою (додаток 1 розпорядження облдержадміністрації від 30.10.2015 № 547 (зі змінами) українською мовою в закритому конверті, проштампованому печаткою організації;

Перелік необхідних документів, що мають подаватися з проектами
копії: свідоцтва про державну реєстрацію НУО, статуту організації, довідки про внесення НУО до реєстру неприбуткових організацій, за наявності звіту до податкового органу за попередній фінансовий рік.

Датування початку та закінчення приймання проектів
Початок приймання проектів–4 квітня 2017 року.
Закінчення приймання проектів –3 травня 2017 року.

Термін розгляду проектів та опублікування результатів конкурсу:
Розгляд комісією поданих проектів – 19 травня 2017 року.
Опублікування результатів конкурсу – 19 травня2017 року.

Термін виконання проекту– 2017 рік.

Адреса, контактні телефони та розпорядок роботи відповідальної
за приймання документів особи:
бульвар Т. Г. Шевченка, 185, к. 150, м. Черкаси;
телефон:(0472) 373131;
електронна адреса:kon2015@ukr.net (поданняпроекту та документів в електронному вигляді обов’язково);

Розпорядок роботи:
понеділок, вівторок, середа, четвер: 09.00 – 18.00,