Команда з Ірклієва - чемпіон району з футзалу сезону 2017 року

Дата: 29.11.2017 12:07

25 - 26 листопада в районному спортивному комплексі відбулись фінальні ігри чемпіонату району з футзалу сезону 2017 року.

Всього 23 футзальних команд брали участь в зональних змаганнях. За їх підсумками у фінал вийшли 8 кращих команд, які змагались протягом двох днів: в перший день ігри проходили в групах, протягом другого дня відбулися півфінали та фінальні ігри. За їх результатами чемпіонство здобула команда села Іркліїв, яка перемогла команду села Хрестителеве з рахунком 2-0, бронзову нагороду здобула команда з Богодухівки, яка переграла з рахунком 4:2 команду з Великих Канівець.

Переможцям вручено перехідний кубок, диплом І ступеня та медалі. Призери нагороджені дипломами та медалями відповідних ступенів від районної державної адміністрації.

А вже цими вихідними стартує VІ Відкритий зимовий чемпіонат Чорнобаївського району з футзалу серед аматорських команд 2017-2018 років. Ігри у вищій лізі проходитимуть кожну суботу (всього 12 команд), в першій лізі кожної неділі (всього 12 команд), початок ігор о 9-00 годині.

За інформацією сектору у справах сім’ї,  молоді та спорту райдержадміністрації