«Запуск Он-лайн будинку юстиції на всеукраїнському рівні»

Дата: 16.05.2017 12:04

Сервіси, які раніше українці отримували через випробування чергами тепер доступні в електронному режимі.

23 лютого2017 року відбулася презентація виходу проекту Міністерства юстиції «Он-лайн будинок юстиції» на всеукраїнський рівень. Цей портал увібрав у себе всі сервіси, які Міністерство юстиції надає в електронному вигляді.

«Он-лайн будинок юстиції» забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади.

За допомогою порталу можна:

-      отримати повторні документи про державну реєстрацію актів цивільного стану: свідоцтва про народжені я, шлюб, розірвання шлюбу, смерть, зміну імені, а також відповідні витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян;

-      здійснити державну реєстрацій фізичної особи - підприємця, юридичної особи, громадської організації, друкованого засобу масової інформації;

-    отримати інформацію з усіх реєстрів Мін'юсту, отримати дані про електронний цифровий підпис.

Ще одна новація - соціальний ліфт, де кожен український юрист може залишити свою анкету і вона буде автоматично вноситися в пропозиції із заповнення вільних вакансій в системі юстиції.

На порталі сервісу можна знайти інструкцію з отримання кожної запропонованої послуги, а також залишит відгук.