До Порталу адмінпослуг Черкащини додали популярні е-сервіси

Дата: 14.02.2019 12:02

Найпопулярніші електронні сервіси доступні через Портал Адміністративних послуг Черкаської області. Віднедавна у переліку доступних тут е-сервісів і «Мій МедКабінет». Наразі він доступний для жителів Черкас, інформують у Департаменті регіонального розвиту облдержадміністрації.

Після запровадження Порталу, жителі області отримали вільний доступ до повної та актуальної інформації про адміністративні послуги. На сьогодні тут є інформація про 374 послуги. З них 74 доступні для замовлення в режимі он-лайн. Для того, щоб користувачі мали доступ до повної і достовірної інформації в сфері отримання адмінпослуг, ми постійно проводимо роботу з актуалізації інформації, яка розміщена на Порталі.

Навігація по сайту зрозуміла, максимально зручна і включає режим перегляду для людей з порушенням зору. В розділі Новини завжди можна ознайомитися з актуальними подіями в Україні, які стосуються сфери адміністративних послуг.

Сьогодні Портал адміністративних послуг Черкаської області – це спільна точка доступу до адміністративних послуг, як для громадян так і для бізнесу.