У Чорнобаї змагалися за Кубок пам’яті Івана Шмига

Дата: 29.10.2018 11:57
Кількість переглядів: 873

Фото без опису

27 жовтня на Центральному стадіоні смт Чорнобай відбувся традиційний турнір із футболу на Кубок закриття сезону пам'яті І.М. Шмига.

Як зазначила під час урочистого відкриття керівник апарату Чорнобаївської РДА Оксана Брагінець, цей турнір проводиться вже більше 30 років і є вшануванням пам’яті видатного чорнобаївця Івана Миколайовича Шмига, який захищав нашу землю від фашистських загарбників і дійшов до Берліна.

• Сьогодні героїчний шлях солдатів Другої світової війни повторюють наші воїни на Сході України, - зазначила Оксана Анатоліївна. – Ми вшановуємо пам'ять земляка, щоб згадати про те, що історія Чорнобаївщини написана життям кожного з нас. Нам є чим пишатися і є на чому вчитися.

Під час відкриття турніру також були підведені підсумки Чемпіонату Чорнобаївського району з футболу сезону 2018 року. Загалом в чемпіонаті, який тривав із травня по жовтень 2018 року, взяло участь 11 футбольних команд району. Оксана Анатоліївна подякувала інструкторам по спорту, які тренували команди і привели їх до перемог, сільським головам за те, що підтримують команди, та спонсорам, які дають можливість брати участь у чемпіонаті та заохочують спортсменів по його закінченню.

Переможцем Чемпіонату Чорнобаївського району з футболу сезону 2018 року стала команда села Хрестителево, друге місце посіла команда сіл Веселого Хутора та Новоукраїнки, третє місце – у команди села Ірклієва. Команди було нагороджено дипломами, медалями, а переможця - перехідним кубком.

Також було відзначено кращих гравців по номінаціях:

Кращий бомбардир – Дмитренко Юрій (Хрестителево),

Кращий гравець – Керей Сергій (Лукашівка),

Кращий воротар – Згура Віталій (Іркліїв),

Кращий інструктор – Сосунов Іван (Чорнобай).

У турнірі на «Кубок закриття сезону пам’яті Івана Шмига» взяло участь 5 футбольних команд, які зайняли перші місця в Чемпіонаті Чорнобаївського району з футболу сезону - 2018, а саме: команди сіл Хрестителево, Ірклієва, Кліщинець, збірної сіл Веселого Хутора та Новоукраїнки, селища Чорнобай. У результаті запеклої боротьби перемогу здобула команда з Іркліїва. Переможця було нагороджено перехідним кубком, медалями, дипломом. Призери – команди з Чорнобаю та Хрестителевого – отримали медалі та дипломи.