До відома громадян!

Дата: 06.10.2017 11:55

З 01 жовтня 2017 року спрощено процедуру державної реєстрації права власності на земельну ділянку, що створюється шляхом поділу або об'єднання, відтепер державний реєстратор не має права вимагати від заявника витяг з Державного земельного кадастру про новосформовану земельну ділянку, оскільки, згідно постанови Кабінету Міністрів України № 509 від 12.07.2017 «Про затвердження Порядку доступу державних реєстраторів прав на нерухоме майно та користування відомостями Державного земельного кадастр)» державні реєстратори прав на нерухоме майно мають безпосередній доступ та безоплатно користуються відомостями Державного земельного кадастру.

Звертаємо увагу! У разі встановлення державним реєстратором відсутності відомостей про відповідну земельну ділянку у Державному земельному кадастрі для державної реєстрації права власності на земельну ділянку обов'язково подається вищезазначений витяг.