Великобурімська команда юних інспекторів руху «Безпечний рух» у трійці найкращих загонів України

Дата: 13.09.2017 11:48

На початку вересня  2017 року на базі  дитячого табору УДЦ «Молода гвардія» в м. Одеса відбувся XXXXІ Всеукраїнський фінал змагань загонів юних інспекторів руху, який зібрав дітей з усієї України. Черкащину гідно представила команда юірівців «Безпечний рух» із Великобурімської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Десять днів тривала насичена  та цікава програма змагань. Великобурімські школярі з легкістю проходили етапи,  брали участь у складних конкурсах, продемонструвавши дисципліну, злагодженість,  глибокі знання правил дорожнього руху.

На етапі «Велоестафета» Олег Бондар, Вадим Печеряга, Євген Сидорук та Євген Волошин викликали захоплення не лише глядачів, а й суддів. Незмінний регулювальник Олег Уманець своїми знаннями  і вміннями здивував членів журі, які були вражені спокоєм і чіткістю команд Олега.

Агітаційно-пропагандистський виступ команди не залишив нікого байдужим. Полонили глядачів співом Мирослава Валах та Каріна Черепанінець, а Євген Волошин — читанням репу.

У найважчому і найвідповідальнішому етапі «Теоретичні знання ПДР»  рівних нашим юірівцям  Олегу Бондарю, Євгену Сидоруку, Олегу Уманцю, Вадиму Печерязі, Дмитру Сороці, Каріні Черепанінець не було.  Бездоганно провели серцево-легеневу реанімацію потерпілому в ДТП Віка Безугла та Каріна Черепанінець,  а знання теоретичних питань продемонстрували Інна Храпко та Олег Бондар. Максимальною кількістю балів оцінило журі захист плаката «Небезпечні речі, заборонені вашій малечі».

У результаті — друге місце на Всеукраїнських змаганнях. 0,2 бала не вистачило до першого місця,  яке Великобурімські  юірівці обіцяють вибороти в наступному році.

Успіхом юірівці завдячують своїм наставникам: керівнику гуртка «Юірівець» Валерію Бреусу, заступнику директора з виховної роботи Таміла Стеблян, учителю музики Ларисі Шкіренко, учителю фізкультури, Володимиру Карасенко.

Перемога на всеукраїнському конкурсі подарувала дітям радість відкриттів, перемог і досягнень, новий життєвий досвід.

Юірівці дякують головним спонсорам  поїздки: депутату обласної ради, директору СТОВ «Маяк» Сергію Лихошерсту, голові райдержадміністрації Сергію Джоболді, директору ПрАТ «Велика Бурімка» Петру Шапошнику, начальнику відділу освіти Чорнобаївської райдержадміністрації Раїсі Піддубній, батькам. Особлива подяка начальнику відділу автомобільно-технічної інспекції та профілактики дорожньо-транспортного травматизму Управління превентивної діяльності  Головного управління Національної поліції в Черкаській області, майору поліції Альоні Плаксій за підтримку та сприяння у пошитті нових костюмів, виготовлення нових реквізитів.

Участь у змаганнях такого рівня, спільні творчі справи — це школа життя, де діти самостверджуються, активно засвоюють соціальні норми та цінності.

За інформацією відділу освіти