На захисті прав дітей

Дата: 27.09.2017 11:45

27 вересня відбулося чергове засідання комісії районної державної адміністрації з питань захисту прав дитини.

Провів чергове засідання голова комісії Сергія Джоболда. У роботі комісії взяли участь члени комісії, фахівці із соціальної роботи та заявники.

На порядок денний засідання було винесено ряд питань, які стосувалися доцільності позбавлення батьківських прав громадянина щодо малолітньої дитини в зв’язку з невиконанням ним своїх батьківських обов'язків; доцільності вибуття із прийомної сім’ї дитини, позбавленої батьківського піклування; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

По першому питанню комісія з питань захисту прав дитини вирішила задовольнити прохання заявника щодо позбавлення батьківських прав громадянина.

По другому питанню комісія вирішила підготувати рішення органу опіки та піклування про виведення дитини із складу вихованців прийомної сім’ї в зв’язку з вступом до державного навчального закладу «Лисянський професійний аграрний ліцей» на повне державне утримання.

По закінченню засідання комісією було затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування відповідно до запропонованого списку.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації