У Чорнобаївському районі триває ремонт доріг

Дата: 25.04.2019 11:44

У районі триває ремонт доріг місцевого значення за рахунок коштів районного бюджету та державного дорожнього фонду.

У 2019 році з районного бюджету на поточний дрібний ремонт загального користування місцевого значення виділено 3 млн грн, які розподілені по 15 напрямках у межах до 200 тис. грн, що дає можливість провести роботи  без проведення тендерів.

На сьогодні виконано роботи на під’їзних дорогах до Вереміївки, Жовниного, Тимченок, Чорнобаю із Золотоніського напряму, по с. Мала Бурімка та від Чорнобаю до Веселого Хутора. Загалом ліквідовано ямковість на площі 2,5 тис. кв. м.

Розпочато ремонтні роботи на під’їзді до Ковраю.

На автодорозі Чорнобай-Іркліїв ліквідація ямковості проводиться в межах проведеного тендеру державним підприємством «Служба місцевих автомобільних доріг в Черкаській області» на експлуатаційне утримання доріг загального користування місцевого значення за рахунок коштів дорожнього фонду. Наразі ТОВ «МК «Трейдінг експорт» ліквідувало ямковість площею близько 900 кв.м.