Турнір з волейболу пам’яті воїнів-афганців

Дата: 13.03.2017 11:42

11 березня в районному спортивному комплексі відбувся турнір з волейболу пам’яті воїнів-афганців.

В урочистому відкритті змагань взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, Почесний голова асоціації „Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району” Петро Душейко,  селищний голова Алла Мірошниченко, голова обласної організації ветеранів Афганістану Сергій Якимчук, голова Чорнобаївської районної Спілки ветеранів Афганістану Юрій Батурін та учасники бойових дій в Афганістані.

– Приємно, що турнір пам’яті воїнів-афганців проходить кожного року, адже ми пам’ятаємо наших героїв. Саме вони є прикладом того, як потрібно жити та боротися. Це взірець справжнього патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, свідчення єдності всіх поколінь нашого народу, - звернувся до присутніх Сергій Джоболда та побажав всім щастя, здоров’я, миру та спортивного завзяття.

Право підняти державний прапор отримали капітани команд.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих земляків, які полягли в Афганістані – Олександра Татаровського з Богодухівки, Анатолія Прітченка і Віталія Дяченка з Степового, Володимира Мироненка з Лукашівки та Бориса Гриценка з Малої Бурімки.

На знак світлої пам'яті про героїв які загинули в Афганістані учасники війни в Афганістані Микола Горбунов та Володимир Чіков поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.

У турнірі взяли участь 4 волейбольні команди.

За результатами змагань перемогу в турнірі отримала команда з Великої Бурімки, друге місце в команди з Старого Ковраю, третє місце виборола команда з Крутьок, команда з смт Чорнобай отримала четверте місце.

Також були відзначені кращі гравці в своїх командах: Богдан Максименко (с.Велика Бурімка), Денис Кириленко (с. Старий Коврай), Сергій Кондратенко (С. Крутьки), Вячеслав Черненко (смт Чорнобай). Кращим гравцем турніру став Атон Артемчук з Великої Бурімки.

Переможці отримали перехідний кубок, дипломи відповідних ступенів та медалі, призери нагороджені дипломи та медалями відповідних ступенів.

По завершенню турніру відбувся поминальний обід за загиблими, спонсором якого виступив Петро Душейко.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності  та  звернень громадян

апарату райдержадміністрації