Тиждень фізичної культури та спорту на Чорнобаївщині

Дата: 12.09.2017 11:40

Кожного року, у другу суботу вересня, наша країна святкує День фізичної культури та спорту – свято, що символізує велич духу, красу, силу, здоров’я та мужність, адже за всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства.

Традиційно протягом тижня з цієї нагоди у школах нашого району відбуваються Олімпійські уроки, Дні здоров’я, різноманітні фізкультурно-спортивні заходи, а в дитсадках – спортивні свята за участю вихованців та батьків.

Так, 7 вересня на центральному стадіоні селища відбувся товариський турнір між юними футболістами Чорнобая та села Богодухівки, тут не було переможених, бо тут сьогодні перемогли здоров’я і дружба!

Наступного дня в Чорнобаївській ЗОШ № 1 відбулися показові виступи вихованців Чорнобаївської дитячо-юнацької спортивної школи з дзюдо та футболу.

9 вересня в рамках Чемпіонату Черкаської області з футболу ФК Колос (Чорнобай) на своєму полі приймав «Альтаїр» з Драбова і нажаль мінімально поступився з рахунком 1:2 (гол в нашої команди на рахунку Сергія Золотаренка). А завершився тиждень фізкультури та спорту екзотичними змаганнями для нашого району, турніром  з лову хижої риби спінінгом з берега в селі Савківка. Свято вийшло по-справжньому цікавим та захоплюючим  як для істинних поціновувачів спорту й здорового життя, так і для простих глядачів і вболівальників.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації