Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа

Дата: 12.12.2017 11:38

Згідно п. 7 ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» для проведення державної реєстрації переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа подаються наступні документи:

1. Заява про державну реєстрацію переходу з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (форма 2 Наказу Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»);
  2. Примірник оригіналу (нотаріальна засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про перехід на діяльність на підставі власного установчого документа та затвердження установчого документа;
  3. Установчий документ юридичної особи;
  4. Примітка: Якщо документи подаються особисто, заявник пред'являє свій паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, або паспортний документ іноземця, або посвідчення особи без громадянства, або посвідку на постійне або тимчасове проживання. У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження.

Розгляд документів, поданих для проведення державної реєстрації переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа здійснюється протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги:

1. документи подано особою, яка не має на це повноважень;
  2. не усунуто підстави для зупинення розгляду документів протягом встановленого строку;
  3. документи суперечать вимогам Конституції та Законів України;
  4. у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань містяться відомості про судове рішення щодо заборони проведення реєстраційних дій.