Комфортні та зручні сервіси Мін'юсту для батьків!

Дата: 01.06.2017 11:37

ОТРИМУЄМО СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ ТА ПОДАЄМО ЗАЯВУ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ В ПОЛОГОВОМУ БУДИНКУ

Щоб зробити внесок для комфорту жінок, які народжують майбутнє покоління, з метою реалізації сервісів Міністерства юстиції України, створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг відділами державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області здійснюється прийом документів для державної реєстрації народження та реєстрації місця проживання в закладах охорони здоров’я де приймаються пологи. За чотири місяці поточного року працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану Черкаської області в закладах охорони здоров’я видано 1129 свідоцтва про народження малюків. Батьками, при реєстрації народження малюків виявлено бажання та подано 167 заяв для реєстрації місця проживання новонародженої дитини через представника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Черкаської області.

Для реєстрації новонародженої дитини потрібно:

1. заява;

2. медичне свідоцтво про народження;

3. свідоцтво про шлюб (якщо батьки перебувають у шлюбі).

Для реєстрації місця проживання новонародженої дитини подаються:

1. письмова заява встановленого зразка (додаток 7 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 207);

2. свідоцтво про народження дитини;

3. квитанція про сплату адміністративного збору у розмірі 13,60 грн.;

4. документ, що засвідчує особу законного представника (батьків, усиновлювачів).

У разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами місце проживання дитини, реєструється разом з одним із батьків за письмовою згодою другого з батьків у присутності працівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану, який приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого з батьків.