Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Повідомлення про проведення громадських слухань з питання затвердження детального плану території земельної ділянки, яка знаходиться в адміністративних межах Вереміївської сільської ради (за межами населеного пункту)

Переглядів: 259

    СТОВ «Вереміївка»  має намір розмістити біогазову установку для виробництва електроенергії, яка працюватиме на відходах виробництва. Планова потужність становить 10МВт.

    Територія проектування знаходиться за межами села, але в близькій пішохідній та ій доступності. Ділянка в цілому має призначення «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва». Обмежена землями сільгоспризначення приватної власності (паї) та державної власності (в минулому землі колгоспу). По периметру ділянка обмежена дорогами з твердим та покращеним покриттям, ґрунтовими дорогами.

    Збір зауважень громадських організацій та окремих громадян з цього питання проводиться протягом місяця з дати подачі цього повідомлення в місцеві засоби масової інформації Чорнобаївською РДА за адресою: вул. Леніна, 152, смт Чорнобай, Черкаська область, тел. 0(4739)2-22-57, 2-26-39.« повернутися до списку новин