Повідомлення про проведення громадських слухань з питання затвердження детального плану території земельної ділянки, яка знаходиться в адміністративних межах Вереміївської сільської ради (за межами населеного пункту)

СТОВ «Вереміївка»  має намір розмістити біогазову установку для виробництва електроенергії, яка працюватиме на відходах виробництва. Планова потужність становить 10МВт.

Територія проектування знаходиться за межами села, але в близькій пішохідній та ій доступності. Ділянка в цілому має призначення «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва». Обмежена землями сільгоспризначення приватної власності (паї) та державної власності (в минулому землі колгоспу). По периметру ділянка обмежена дорогами з твердим та покращеним покриттям, ґрунтовими дорогами.

Збір зауважень громадських організацій та окремих громадян з цього питання проводиться протягом місяця з дати подачі цього повідомлення в місцеві засоби масової інформації Чорнобаївською РДА за адресою: вул. Леніна, 152, смт Чорнобай, Черкаська область, тел. 0(4739)2-22-57, 2-26-39.