Шлюб за добу у Черкаській області

Дата: 24.11.2017 11:36

У зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України розпорядження від 15.11.2017 року № 812-р « Про внесення змін до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 року №502», яким розширено перелік населених пунктів, де запроваджується   реалізація пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраними заявниками місцем, зокрема у містах Каневі, Смілі та селі Білозір’я  Черкаського району Черкаської області.

Отже, нині шлюб за добу діє не тільки у місті Черкаси, а й у містах Каневі, Смілі та селі Білозір’я  Черкаського району Черкаської області. Для того, щоб скористатися новою послугою експрес-одруження нареченим достатньо зробити кілька простих кроків:

1) звернутися до організатора шлюбної церемонії. Інформація про організаторів розміщена на сайті Міністерства юстиції і на сайтах Головних територіальних управлінь юстиції;

2) обрати час і місце проведення реєстрації шлюбу;

3) укласти відповідний договір з організатором;

4) прийти на весілля.

Завдяки пілотному проекту «Шлюб за добу» закохані можуть зареєструвати свої стосунки швидко та зручно, не витрачаючи при цьому час на тривале очікування.

Якщо Ви бажаєте зареєструвати свій «Шлюб за добу» у Черкаській області, скористайнесь пілотним проектом Міністерства юстиції України.