Увага ! Зміни в законодавстві!

Дата: 24.10.2017 11:32

17.10.2017 набрав чинності наказ Міністерства юстиції України № 3007/5 від 25.09.2017 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України з питань діяльності у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 26.09.2017 №1187/31055, яким внесли зміни до ряду нормативно-правових актів.

Так, звертаємо Вашу увагу, що у зв'язку із внесенням змін до Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.10.2000 року №52/5, зареєстрованих в Міністерстві України від 18.10.2000 року (далі - Правил) норму де зазначено, що особи які не досягли шістнадцяти років, пред’являють свідоцтво про народження та довіку з місця проживання та особи, які досягли шістнадцятирічного віку, але не отримали паспорт громадянина України, пред’являють свідоцтво про народження та довідку з місця проживання за умови, якщо від дня досягнення зазначеного віку не минуло менше ніж один місяць – виключили.

Відповідно до внесених змін для проведення державної реєстрації актів цивільного стану основним документом, що посвідчує особу 14-16-річного віку є паспорт громадянина України. Для осіб 14-річного віку видається паспорт громадянина України у формі ІD картки.

Детальніше з наказом можна ознайомитись на головній сторінці веб-сайту Головного територіального управління юстиції у Черкаській області у розділі «Послуги» та в папці «Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції» розділу «Управління державної реєстрації» http://uprav.ck.minjust.gov.ua.