Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Рятувальники провели пізнавальну акцію для дітей

Переглядів: 86

    Діти – це найбільш вразлива категорія населення, яка може потрапити в надзвичайні ситуації, тому що не завжди усвідомлює небезпеку і часто не знає, як вести себе в екстремальних умовах: під час пожежі, перебування в лісі, на воді.

    Так, з нагоди свята присвяченого Дню захисту дітей, у рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!», рятувальники 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини завітали до дітей  дошкільного навчального закладу «Вишенька».

    Під звуки сирени на територію садочку прибув пожежний автомобіль. Особовий склад пожежного караулу відразу приступив до розгортання пожежних рукавів та продемонстрував, як подається вода на ліквідацію пожеж. Рятувальники розповіли  дітлахам, яке приладдя є в автомобілі і для чого воно використовується. Також вогнеборці розповіли про дотримання правил пожежної безпеки в побуті, а також історії з власного досвіду. Співробітники ДСНС наголошують, що знайшовши на вулиці невідомі предмети, їх категорично заборонено брати до рук, чи бити ногами, а потрібно повідомити дорослих та щонайдалі відійти.

    Керівництво навчального закладу та рятувальники задоволені результатами проведення таких заходів. Ця зустріч стала повчальною для дітей, бо кожен дізнався щось нове про Службу порятунку.

 

« повернутися до списку новин