Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Національний конкурс відеоробіт на тему «Фінансова грамотність»

Переглядів: 346

    За підтримки Мінмолодьспорту Центром «Розвиток КСВ» та компанією Visa проводиться Національний конкурс відеоробіт на тему «Фінансова грамотність».

    Метою конкурсу є підвищення інтересу молоді до фінансової грамотності та покращення їх фінансових знань.

    До участі у конкурсі запрошується студентська молодь (у тому числі команди, які складаються з будь-якої кількості студентів).

    Для участі у конкурсі необхідно до 15 травня електронною поштою (e-mail: td@csr-ukraine.org) надіслати заявку, що міститиме такі матеріали:

анкета;

- творча робота – короткий відеоролик (один від учасника або команди) на одну із тем відповідно до положення про конкурс;

- інвестиційний план щодо використання призу.

    Відеороботи учасників будуть розміщені на сайті конкурсу www.finlit.in.ua для он-лайн голосування, яке триватиме з 16 по 21 травня 2017 року. За результатами якого кращі команди будуть запрошені на фінальний етап Конкурсу, що відбудеться 25 травня у м. Києві. У фіналі учасники презентуватимуть свої відеороботи та інвестиційні проекти журі конкурсу.

    Переможці конкурсу, які посядуть ІІІ, ІІ, та І місце, отримають грошові призи від компанії Visa для реалізації власних інвестиційних проектів у розмірі 3000, 6000 та 9000 грн відповідно.

    З детальними умовами та положенням про конкурс можна ознайомитись на сайті www.csr-ukraine.org.

    За додатковою інформацією щодо конкурсу звертатись до координатора проекту – Тараса Деркача (тел. +38 044 292 02 48, e-mail: td@csr-ukraine.org).« повернутися до списку новин