Черкаське відділення державного фонду розпочало прийом документів для фінансової допомоги фермерським господарствам в 2019 році

Дата: 14.06.2019 11:31

Відповідно до Постанови  КМУ  від 07.02.2018 № 106 зі змінами  фермерські господарства мають право  на отримання бюджетної субсидії, зокрема:

- новостворені фермерські господарства (створені не раніше 01.01.2017) мають право на отримання бюджетної субсидії в розмірі 3000 грн на 1 га угідь, але не більше 60,0 тис. грн. на 1 фермерське господарство

-  фермерські господарства (крім новостворених) мають право отримати бюджетну субсидію на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) у розмірі 12 тис. гривень на одного члена фермерського господарства, але не більше 40 тис. гривень.

Також надано можливість голові фермерського господарства, вік якого не перевищує 35 років, отримати таку бюджетну субсидію у максимальному обсязі.

Для отримання бюджетної субсидії подаються наступні документи до  Черкаського відділення державного фонду підтримки фермерів :

1. Фінансова звітність за попередній рік (для новостворених- за останній квартал).
  2. Копія статуту із зазначеними членами фермерського господарства на 01.01.2019 та на період отримання
  3. Витяг із Єдиного Державного реєстру юридичних осіб (із зазначенням відсутності справ про банкрутство)
  4. Витяг із реєстру майнових прав (із зазначенням відомостей про право власності чи користування земельними ділянками);
  5. Довідка ДФС про відсутність заборгованості із зборів та податків;
  6. Довідка з банківськими реквізитами
  7. Заява на отримання допомоги.

Кінцевий термін подачі – 10 грудня 2019 року

Довідково: Голова Фонду - Сіренко Анатолій Васильович

тел. 63 -15-36

м. Черкаси, вул. Смілянська,131 к. 302

Прийом документів у робочі дні з 9.00-15.00 год.