Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Голова райдержадміністрації провів нараду з правоохоронними органами

Переглядів: 329

    6 червня  голова районної державної адміністрації Сергій Джоболда провів робочу  нараду  з правоохоронними органами.

    В ході наради обговорили питання  про стан рівня злочинності в районі та про результати проведення двомісячника охорони водних ресурсів у період нересту риби 2017 року.

    – Працівникам Чорнобаївського відділу поліції вдалося досягти позитивних тенденцій у розкритті злочинності в районі, яке становить 18,9 відсотків, а це 1 місце в Черкаські області, – зазначив начальник Чорнобаївського відділення поліції Богдан Олійник. –  За 5 місяців поточного року було прийнято 1645 заяв, з них 467 внесено до реєстру. 209 справ закрито, 44 особам винесено підозри.

    Також  Богдан Олійник доповів про проведені заходи  щодо контролю за охороною рибних запасів та інших водних біоресурсів на території району. – У період нересту в Чорнобаївському районі виявлено 15 правопорушень, 8 справ передано до суду.

    Голова Громадської ради при Чорнобаївській райдержадміністрації Анатолій Гичка зауважив, що важливим фактором у розкритті злочинності є наявність встановлених камер відеоспостереження на вулицях територіальних громад району, проте, їх не вистачає для покращення розкриття скоєних злочинів.

    По завершенню наради голова райдержадміністрації дав ряд відповідних доручень і наголосив на визначенні напрямків, на яких правоохоронним органам слід підвищити та активізувати роботу у боротьбі зі злочинністю.

 

              

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації« повернутися до списку новин