На часі питання передачі об’єктів соціальної сфери у власність новоствореній об’єднаній громаді

Дата: 28.11.2017 11:28

Скликання засідання робочої групи по передачі бюджетних установ районної комунальної власності у власність об’єднаної територіальної громади Іркліївської сільської ради  було вмотивовано потребою в розгляді важливого питання.

- Сьогодні варто приділити максимум уваги збереженню об’єктів соціальної сфери, забезпеченню фінансування галузей та всіляко сприяти наданню якісних послуг населенню для задоволення  потреб всіх територіальних громад Чорнобаївського району,  - звернувся Сергій Джоболда до присутніх, - тому необхідно своєчасно провести роботу по передачі бюджетних установ та їх майна в терміни визначені Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» з районної комунальної власності до комунальної власності Іркліївської територіальної громади.

На нараді виступили перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик, начальник фінансового  управління Олександр Таранушенко, начальник відділу освіти Раїса Піддубна, начальник відділу культури і туризму Світлана Шаповал,  головний  лікар комунального закладу «Чорнобаївський центр  первинної      медико-санітарної допомоги»    Чорнобаївської районної ради  Любов Тарасенко,  заступник головного лікаря ЦРЛ Сергій Чуба, які доповіли про хід виконання протокольного доручення засідання робочої групи від 15 .11.2017 року по передачі бюджетних установ районної комунальної власності у власність об’єднаної територіальної громади Іркліївської сільської ради.

Про організацію роботи районної ради по передачі комунальних бюджетних установ та їх майна Іркліївській сільській раді доповіла керівник секретаріату районної ради Лариса Дражнікова.

У ході обговорення питання кожен із представників органів виконавчої влади мав змогу висловити власну думку щодо даного питання.

Перед присутніми виступив голова Іркліївської об’єднаної територіальної громади  Іван Поїздник, який розповів про організацію роботи Іркліївської сільської ради по прийому бюджетних установ та їх майна.

Відбулось продуктивне обговорення всіх аспектів передачі об’єктів, їх фінансування, діяльності в умовах об’єднаної громади, дано доручення.

По закінченні наради  очільник району наголосив відповідним структурам на забезпеченні вільного доступу до майна та сприяння членам комісії по прийому-передачі бюджетних установ та їх майна.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян апарату райдержадміністрації