До Чорнобаївських рятувальників завітали діти з пришкільних таборів

Дата: 06.06.2019 11:21

Вчора до Чорнобаївського пожежно-рятувального підрозділу завітали діти із сіл: Франківка, Малі Канівці, Велика Бурімка, Іркліївської територіальної громади  та Чорнобаївської гімназії.
     Ексурсії було організовано з метою навчання дітей правилам безпеки, суворе дотримання яких дозволить уникнути багатьох прикрих ситуацій та  травмувань.

Зокрема, працівники Служби порятунку детально розповіли школярам, які вчинки призводять до надзвичайних подій, яким правилам потрібно слідувати, залишаючись без дорослих вдома, відпочиваючи у лісі чи біля води, як урятуватись під час пожежі в будинку чи громадському місці, як надавати допомогу потерпілим.

А ще рятувальники популяризують культуру безпеки, розповідаючи про щоденну працю бійців пожежно-рятувальної служби, дозволяючи допитливим дітлахам роздивитись і навіть посидіти за кермом пожежного автомобіля, ознайомитись з технічним оснащення служби.

Варто зазначити, що такі екскурсії під час літніх канікул мають неабияке виховне значення, оскільки підвищують інтерес дітей до питань безпечної життєдіяльності та дають змогу пригадати правила безпеки.

За інформацією Чорнобаївського районного сектору

Управління Державної служби з надзвичайних