Не будьмо байдужими до долі дитини!!!!

Дата: 03.06.2019 11:16

31 травня у селі Скородистик відбувся благодійний концерт до Міжнародного дня захисту дітей зі  збором коштів  на лікування Олександра Бузька, який потребує трансплантації нирки.

Саша Бузько учень  9  класу Іркліївської ЗОШ. Ще недавно жив  дитячими радощами і подумати не міг, що кошти на його порятунок будуть  збирати  всі  небайдужі жителі району і за його межами. У нього діагностували тяжку недугу: хронічну ниркову недостатність. В Києві сім'я почула вирок: нирки не працюють.  Жити тепер можна тільки на гемодіалізі - за допомогою апарату, який замінює нирку і фільтрує кров. Тому терміново потрібна пересадка донорської нирки, а потім довготривале та дорого вартісне лікування, на яке в батьків немає коштів.

До збору коштів долучилися і представники Чорнобаївської райдержадміністрації та її структурних підрозділів. Так, керівник апарату райдержадміністрації Оксана Брагінець передала кошти, зібрані працівниками райдержадміністрації та структурних підрозділів, відділу  освіти і навчальними закладами району, які вже допомагали, а також особисто від голови  райдержадміністрації Сергія Джоболди.

Загалом більше 58 тис. грн вже передано родині з моменту захворювання Саші.  До збору коштів долучилися й інші небайдужі жителі району, зокрема депутат обласної ради Микола Пошиваник.

Просимо всіх долучитися до збору коштів та підтримати родину!

Кошти перераховувати на  картку "Приватбанку"

Бузько Володимир Дмитрович (тато)