Виїзний прийом громадян у селі Ревбинці

Дата: 21.06.2018 11:15

20 червня перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик провела виїзний прийом громадян у селі Ревбинці аби на місці ознайомитись з проблемними питаннями, що турбують  місцевих жителів та посприяти у якнайшвидшому їх вирішенні.

Сільський голова Володимир Галушка  коротко поінформував про те, що зроблено за останній рік в Ревбинській територіальній громаді, ознайомив з основними та пріоритетними завданнями над якими працює актив села.

Під час прийому мешканцями села піднімалися питання, які стосувались: роботи працівників Чорнобаївського відділення поліції Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області; призначення субсидії та підвезення дітей на навчання до Малоканівецької ЗОШ I-II ступенів.

За результатами розгляду звернень Валентина Стилик  дала відповідні доручення начальникам управлінь та відділів щодо  порушених під час прийому питань, розв’язання яких належить до компетенції органів виконавчої влади, для  оперативного їх  вирішення.

За інформацією відділу організаційної роботи,                                                                                                                                                                                                 інформаційної діяльності   та звернень громадян апарату райдержадміністрації.