На турнірі пам’яті Волинських майстрів дзюдо вихованці Чорнобаївської ДЮСШ вибороли призові місця

14 - 18 січня 2017 року у м. Луцьк  проходив відкритий Всеукраїнський турнір пам’яті Волинських майстрів дзюдо. В змаганнях приймали участь майже всі області України та спортсмени з інших країн Європи, а саме: чотири команди з Білорусії, дві команди з Польщі та одна з Литви.

Дзюдоїсти Чорнобаївської ДЮСШ повернулися з турніру з нагородами. Аліна Марейчева ( с.В.Бурімка) стала чемпіонкою у ваговій категорії до 36 кг, а Мирослава Довженко (с.В.Бурімка) у ваговій категорії до 40 кг  здобула бронзу.

До змагань юних спортсменів підготувала тренер-викладач Чорнобаївської ДЮСШ  Оксана Захарченко.

За інформацією сектору у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації